2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Bydgoszcz
Dodane 22 maja 2024

Fakturzystka w dziale rozliczeń

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Planowany zakres obowiązków:

  • weryfikacja poprawności danych niezbędnych do wystawiania faktur

  • wystawianie dokumentów: not obciążeniowych, korekt faktur, not korygujących

  • tworzenie zestawień faktur i obrotów z kluczowymi klientami

  • zakładanie kartotek kontrahentów w systemie

  • kontakt z klientem w celu uzupełnienia dokumentacji

  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z fakturowaniem

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz duża kultura osobista

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Skrupulatność, systematyczność i zaangażowanie

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Mile widziane osoby o lekkim stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 888295059