2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Poznań
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Winiary
Dodane Dzisiaj o 12:37

Fakturzystka/Fakturzysta/E-commerce/Sprzedaż internetowa

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Winiary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Sieć sklepów Bricomarche jest jedną z najlepiej rozwijających się sieci DIY w Polsce. Posiadamy ponad 200 sklepów w całej Polsce. Każdy punkt posiada odrębnego właściciela zrzeszonego w Grupe Muszkieterów.

Pracując w naszej firmie, pracujesz dla konkretnego człowieka w jednym miejscu.

Spółka zarejestrowana jest w Polsce.

Poszukujemy stałych pracowników.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a stałą pracą w nowym zespole zapraszamy do zapoznania się ofertą pracy.

Stanowisko: FAKTURZYSTA

Czas pracy: standardowo 8h dziennie,

Pn- Czw. - 8:00 - 16:00

Pt 9:00 - 17:00

Miejsce wykonywania pracy: Al. Solidarności 47 61-696 Poznań,

Obowiązki:

  • wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego,

  • dbałość o sprawny i terminowy obieg dokumentów,

  • sprawdzanie poziomu marż,

  • zakładanie promocji wg. ustaleń,

  • weryfikacja cen u konkurencji,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i przygotowywanie poczty wychodzącej,

  • przygotowywanie raportów i zestawień,

  • bieżące zadania zlecone przez przełożonego,

  • ścisła współpraca z działem księgowości,

  • przygotowywanie ofert/kart produktowych pod sprzedaż internetową,

  • wysyłanie zamówień tygodniowych do centrali oraz pod akcje promocyjne,

  • przekazywanie ważnych informacji z intranetu pracownikom,

  • kontrola protokołów niezgodności i zwrotów / faktury korygujące,

  • informatyczne zarządzanie inwenturami,

Wymagamy od kandydatów:

-warunkiem koniecznym jest:

  • doświadczenie, przy wprowadzaniu danych

  • znajomość programu Excel

-oczekujemy:

  • świetnej komunikacji i organizacji czasu pracy

  • samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności i opanowania

Oferujemy: umowy o pracę na czas określony,umowa zlecenie (możliwe - wymagany status ucznia), umowy cywilnoprawne "z pełnym ZUSEM", system rabatów pracowniczych, premie miesięczne i roczne, dodatki do pensji, apartamenty w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie dla pracowników, imprezy integracyjne.

Ponad to: pełne szkolenie na obejmowane stanowisko, pewny system wynagrodzeń oraz pomoc kadrową, możliwość zmiany stanowiska pracy na inne bardziej dopasowane do danego kandydata podczas trwania umowy, system pracy zmianowej lub indywidualny czas pracy, pełne rozliczenie wynikające z przepisów Prawa Pracy i innych obowiązujących w Polsce przepisów prawa.

UWAGA! Nie zatrudniamy pracowników bez umowy, wynagrodzenia wypłacenie są zgodnie z zwartą pisemną umową i tylko w sposób określony w prawie polskim.

Wymagane dokumenty: CV Dodatkowe dokumenty, które warto zabrać ze sobą na rozmowę: świadectwa pracy, referencje.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BLUMENA SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Jesteś ambitny,rzetelny, odpowiedzialny? Masz świetne pomysły?

-gwarancja stabilnego zatrudnienia.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Winiary
ID: 912673680