2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
rekrutacja.humancraft
Dodane 26 kwietnia 2024

Fakturzystka / Fakturzysta

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Fakturzystki / Fakturzysty. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przetwarzanie faktur, kontrolę dokumentów finansowych oraz zapewnienie dokładności i terminowości w procesie wystawiania faktur. Szukamy kandydata, który będzie dokładny, sumienny oraz potrafi pracować w zespole.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowego oraz zgodnego z wymogami wystawiania faktur.

  • Weryfikacja merytoryczna oraz wprowadzanie faktur kosztowych, sprzedażowych oraz pozostałych dokumentów księgowych do systemów firmowych.

  • Opisywanie otrzymanych dokumentów, windykacja należności oraz obsługa wezwań do zapłaty.

  • Przyporządkowywanie, digitalizowanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z fakturami.

  • Monitorowanie terminów płatności oraz podejmowanie działań w przypadku opóźnień.

  • Ścisła i rzetelna współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z księgowością lub finansami).

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 roku.

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych, w tym MS Excel oraz programów księgowych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach dużej ilości dokumentów.

  • Dokładność, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Praca biurowa z wygodnym położeniem w samym sercu miasta.

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy.

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 909700858