2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Facility Coordinator - Wrocław (0,5 etatu)

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)

  • Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń urlopowych oraz dokumentacji

  • Przygotowywanie ofert na dodatkowe prace oraz kontrola ich realizacji

  • Kontrola realizacji zadań wykonywanych przez zespół serwisu sprzątającego i administracyjnego

  • Przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca

  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w niepełnym wymiarze godzin (0,5 etatu)

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Umiejętność egzekwowania zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność organizacji zadań i ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy między 8-17 od pon-pt (umiejętność zarządzania czasem biorąc pod uwagę zadania w danym okresie)

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji. Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 911280206