2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Facility Coordinator Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne)​
  • Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; wprowadzanie danych pracowników, dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń urlopowych, dokumentacji oraz rozliczeń dot. wynagrodzeń​
  • Dokonywanie zakupów w systemie wewnętrznym ISS zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Kontakt z dostawcami oraz koordynowanie dostaw
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu oraz kontakt z podwykonawcami
  • Zapewnianie wsparcia organizacyjnego, dopilnowanie gotowości pełnienia usługi
  • Budowanie doskonałych relacji z Klientem, wykazywanie inicjatywy w formowaniu satysfakcjonujących rozwiązań dla Klienta
  • Weryfikowanie wyników finansowych, faktur, rozliczeń itp. Przygotowywanie wewnętrznych raportów finansowych
  • Promowanie bezpiecznego środowiska pracy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz karty multisport po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia pracy– laptop, telefon
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych poprzez formularz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji. Zachęcamy Cię do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie https://www.pl.issworld.com/ w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910280265