2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Łódź
  7. Utrzymanie ruchu - Polesie
Andżelika Falkiewicz
Dodane 29 kwietnia 2024

Fachowiec ds. utrzymania maszyn/ zatrudnienie bezposrednie

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Dołącz do zespołu jako Fachowiec ds. Utrzymania Maszyn!

Lokalizacja: Łódź ul. Lodowa

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5000-7000 zł brutto,
  • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.

zadania

  • naprawa maszyn oraz usuwanie bieżących awarii,
  • przegląd maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych ,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,
  • podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń.

oczekujemy

  • praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i wykonywanie prostych rysunków technicznych,
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910314810