2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 10 kwietnia 2024

Fachowiec do pracy na linii produkcyjnej okien i drzwi aluminiowych

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta z Dąbrowy Górniczej poszukujemy Fachowców do pracy na linii produkcyjnej okien i drzwi aluminiowych.

Zakres obowiązków:

  • produkcja konstrukcji aluminiowych - kin i drzwi - w tym cięcie profili, frezowanie, obróbka CNC, montaż elementów okuć, uszczelkowanie - zgodnie z otrzymaną dokumentacją,

  • obsługa maszyn do produkcji konstrukcji aluminiowych i dbanie o ich prawidłową eksploatację (piły, frezarki, elektronarzędzia, maszyny CNC),

  • realizacja pomiarów wytworzonych detali zgodnie z planem kontroli,

  • szklenie i pakowanie wyrobu gotowego,

  • kompletacja komponentów do wysyłki,

  • wypełniania raportów i dokumentów jakościowych,

  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne

  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo

Oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu: ślusarz, narzędziowiec, stolarz, itp

  • umiejętność obsługi prostych narzędzie pomiarowych (suwmiarka, miarka, kątownik, wysokościomierz),

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • podstawowa obsługa komputera,

  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka, wyrzynarka),

  • doświadczenie w pracy - najlepiej przy produkcji lub montażu okien, drzwi.

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • praca na trzy zmiany,

  • praca od pon do pt,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • dodatkowy system premiowania motywacyjnego.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 860033120