2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Baranów
Dodane 27 maja 2024

Fabryka Mebli BENIX zatrudni: pracownika do działu kadr.

Lokalizacja

Baranów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy zatrudni: pracownika do działu kadr z doświadczeniem.

Zakres obowiązków :

  • kontrola zwolnień lekarskich i naliczanie należnych wynagrodzeń z tego tytułu,

  • kontakt z kancelariami komorniczymi, naliczanie i wprowadzanie potrąceń komorniczych na listy płac,

  • naliczanie ekwiwalentów za niewykorzystany urlop,

  • sporządzanie list płac,

  • prowadzenie pełnej i rzetelnej dokumentacji pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie ( akta osobowe, ewidencja czasu pracy i zwolnień lekarskich, kartoteki urlopowe ).

  • sporządzanie umów o pracę, rozwiązań i wypowiedzeń umów o pracę, wystawienie świadectw pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub bezpośredni w siedzibie Firmy Benix Mroczeń, ul. Krajowa 65.

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w dynamicznie rozwijającej się Grupie Firm BENIX, w której wspólnie dbamy o partnerską atmosferę opartą na fachowej wiedzy, wzajemnym szacunku i motywacji wszystkich pracowników.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Baranów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Baranów
ID: 657737099