2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Katowice
  7. Rehabilitacja i masaż - Śródmieście
Dodane 14 czerwca 2024

Fabryka Formy | Fizjoterapeuta | Katowice

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszych usług do naszych klubów fitness FABRYKA FORMY w Katowicach poszukujemy Fizjoterapeutów legitymujących się prawem wykonywania zawodu.

LOKALIZACJA: Katowice | 3 Stawy

LICZBA GODZIN: ok. 80-100 godzin pracy w miesiącu

TWOJE ZADANIA:

  • diagnozowanie pacjenta, układanie programów usprawniania;

  • przeprowadzanie „Fizjoklas” - zajęć w małych grupach;

  • indywidualna praca z pacjentem w gabinecie;

  • wykonywanie treningów medycznych z wykorzystaniem całego potencjału naszych klubów;

  • prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej;

ZAPRASZAMY, JEŚLI CECHUJE CIĘ:

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i empatia w kontakcie z Pacjentem;

  • sumienność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań;

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;

  • elastyczność, umiejętność pracy w zespole i dynamicznie zmieniających się warunkach

ORAZ:

  • legitymujesz się prawem wykonywania zawodu;

  • posiadasz doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami;

  • uprawnienia trenera personalnego, ale nie jest to warunek konieczny;

  • mile widziany język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z Pacjentem

  • dostępność w piątki i soboty.

OFERUJEMY:

  • korzystanie z oferty klubu na preferencyjnych warunkach;

  • elastyczny grafik dopasowany do ciebie;

  • możliwość skorzystania z pakietów medycznych;

  • świetną atmosferę i niecodzienny klimat pracy;

  • rozwój zawodowy, samorealizacje i zdobywanie nowych doświadczeń w największej firmie branży fitness;

  • uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje z fizjoterapii i fitnessu;

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 920579072