2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Nowa Huta
Dodane 18 kwietnia 2024

Export Key Account Manager

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sieci oraz klientów zagranicznych

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży topowych marek XBLITZ i Neno

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Poszukiwanie nowych klientów na rynkach światowych

  • Nadzór nad realizacją projektów sprzedażowych

  • Prowadzenie analiz rynkowych dla przydzielonego obszaru działania

  • Poszukiwanie i rozwijanie nowych klientów na nowych rynkach europejskich

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej (mile widziane)

  • Znajomość j. angielskiego lub innego w stopniu pozwalającym na dobrą komunikację

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Prywatny parking

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 912734738