2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bieżanów-Prokocim
Led Labs
Dodane 23 maja 2024

Export Account Manager z językiem hiszpańskim

Wynagrodzenie

8 300 - 21 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Opis

TWÓRZ Z NAMI NOWE TECHNOLOGIE!

Oświetlenie LED to przyszłość, która kreuje się na naszych oczach.

W LED Labs Lighting tworzymy najnowsze rozwiązania technologiczne w świecie oświetlenia LED. Budujemy świadomość ludzi dostarczając im gotowe rozwiązania przyjazne środowisku.

Myślimy innowacyjnie i staramy się, aby dostarczane przez nas rozwiązania znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia.

Jesteśmy dystrybutorem zaawansowanych technologicznie produktów LED oraz producentem rozpoznawanych na świecie, polskich profili aluminiowych do LED marki Lumines Lighting.

Wspieramy polską gospodarkę. Produkowane przez nas profile aluminiowe powstają wyłącznie z polskich surowców.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Export Account Manager z językiem hiszpańskim

Siedziba firmy: Kraków ul. Biskupińska 28V

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż na rynkach zagranicznych,

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych dla dedykowanego rynku,

  • udział w targach branżowych,

  • budowanie bazy klientów.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka hiszpańskiego (minimum B2) oraz języka polskiego (minimum B1),

  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynku eksportowym,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych „na żywo” oraz  telefonicznie,

  • gotowość do delegacji zagranicznych (raz w miesiącu) lub uczestnictwo w targach branżowych,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność obsługi komputera – pakiet Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do pracy w biurze w Krakowie

Mile widziane:

  • znajomość branży oświetleniowej,

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość innego języka obcego,

  • nastawienie na ciągły rozwój,

  • sukcesy w sprzedaży.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B – do wyboru przez Kandydata;

  • wynagrodzenie od 8300 PLN do 21500 PLN brutto, w tym prowizja i premie dla aktywnych;

  • pakiet szkoleń;

  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 917138573