2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Targówek
Dodane 30 kwietnia 2024

Expert sprzedaży - turystyka

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy expertów w zakresie sprzedaży sprzętu i odzieży outdoorowej i turystycznej (w tym: wspinaczka i bushcraft)

Twoje zadania:

  • Najlepsza obsługa klienta oraz sprzedaż sprzętu sportowego,

  • Doradzanie klientom w wyborze i personalizacji sprzętu sportowego,

  • Promowanie sklepu, m.in. poprzez udział w akcjach promocyjnych i eventach,

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta w sklepie sportowym,

  • Fachowa wiedza na temat sprzętu i odzieży sportowej,

  • Umiejętności sprzedażowe, rozwinięte zdolności negocjacyjne,

  • Nastawienie na realizację celów

  • Zdolności organizacyjne,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Komunikatywność i otwartość,

  • Energia i zaangażowanie,

  • Szczerość i autentyczność

  • Pasja do sportu! Razem z nami poznasz najnowsze sportowe trendy i rozwiniesz swoje zainteresowania!

Co możemy Ci zaoferować?

  • Będziesz częścią najlepszego zespołu ekspertów w multibrandowym sklepie sportowym,

  • Fair play - wspólne budowanie kultury organizacyjnej, opartej na otwartej strukturze, dającej swobodę działania,

  • Realny wpływ - stale szukamy, planujemy i tworzymy, dlatego masz ogromny wpływ na budowanie inspirującego środowiska i komfortowych warunków pracy,

  • Stabilność - dająca pewność umowa o pracę lub elastyczność w ramach współpracy na umowie zleceniu lub B2B,

  • Elastyczny czas pracy - możliwość pracy na niepełny etat,

  • Dodatkowy urlop - bez względu na staż pracy każdemu oferujemy 26 dni urlopu,

  • Dofinansowanie do sportu,

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia go na dzieci i najbliższych,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Rozwój i work-life balance - nowoczesna platforma online do Twojej dyspozycji (m.in. nauka j. obcych, konsultacje ze specjalistami, e-booki, kursy i narzędzia rozwojowe),

  • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.

SPORTANO STORE TARGÓWEK

Unikalny koncept sklepu stawia doświadczenie klienta na pierwszym miejscu. Sklep stacjonarny prezentuje najciekawszą ofertę z różnych dyscyplin sportowych, a to wszystko w połączeniu z nowoczesną ekspozycją, indywidualnym doradztwem i możliwością przetestowania niemal każdego produktu (w warunkach zbliżonych do naturalnych).

Sportano Store Warszawa to miejsce, w którym zespół profesjonalistów pomoże Ci odkryć najlepszą ofertę produktów, marek i serwisów do uprawiania sportu. Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 852795424