2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Hajnówka
Dodane 01 maja 2024

Event menager poszukiwany.

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma  KALINA Wojciech Kuryło zajmuje się prowadzeniem domów turystycznych w Białowieży oraz   rolnictwem, a w szczególności produkcją i obrotem drzewkami bożonarodzeniowymi .

  Aktualnie poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

Event manager

Miejsce pracy 17-230 Białowieża lub zdalnie.

Oferujemy:

  • godziny pracy - nienormowany czas pracy

  • charakter pracy-  stacjonarna, mobilna, on-line,

  • rozwojowość na tym stanowisku i wpływ na kierunek działania przedsiębiorstwa - jest możliwość rozwoju - szkolenia,  13 pensja przeznaczona na szkolenie związane ze stanowiskiem

  • wynagrodzenie

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy w realizacji celów sprzedażowych,

  • znajomość narzędzi jak Booking, wizytówki Google, FB- Meta, GOOGLE AdWORDS,

  • dobra znajomość języka polskiego,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (komunikatywność pozwalająca porozmawiać z klientami osobiście i drogą telefoniczną)

  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,

  • pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o utrzymywanie standardu obsługi w w domach turystycznych www.bialowieskidwor.pl ,

  • zarządzanie zespołem pracowników domów turystycznych www.bialowieskidwor.pl ,

  • tworzenie materiałów marketingowych (zdjęć, postów i krótkich filmów chat turystycznych, oraz na platformach usług turystycznych),

  • zarządzanie płatnymi kampaniami reklamowych,

  • obsługa rezerwacji,

  • dbanie o standard jakości i estetyki wynajmowanych lokali ,

  • bieżąca obsługa klientów,

  • rozwój sprzedaży choinek z własnego gospodarstwa leśnego (sprzedaż w różnych kanałach) www.krainachoinek.pl,

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 904840182