2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gdańsk
  6. Pozostałe oferty pracy - Kokoszki
Dodane 04 kwietnia 2024

Event Manager, organizacja eventów

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służboweKadra kierownicza

Firma z branży eventowo-gastronomicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Event menager

Nasz firma organizuje eventy oraz zapewnia zaplecze gastronomiczne dla innych wydarzeń.

Opis stanowiska:

- aktywne wyszukiwanie eventów,

- prowadzenie negocjacji z kontrahentami,

- planowanie i koordynacja wyjazdów na wydarzenia,

- współtworzenie i realizowanie wydarzeń,

 - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz najwyższych standardów w zakresie Obsługi Klienta,

- kontrola jakości produktu, zarządzanie kosztami,

- wprowadzanie nowości, modyfikacja obecnych rozwiązań,

- zapewnienie realizacji zasad HACCP, dobrej praktyki higienicznej i BHP,

- przygotowanie raportów i ich analiza,

Wymagania:

- silnego nastawienia na rezultaty,

- umiejętność podejmowania samodzielnych i szybkich decyzji,

- sumienność, zaangażowanie, uczciwość, wysoka kultura osobista,

- umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu,

- prawo jazdy kategorii B,

- umiejętność wyszukiwania informacji,

- silny charakter, stanowczość, asertywność,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doskonałe umiejętności negocjacyjno - sprzedażowe,

- systematyczności i terminowości,

 Oferujemy:

- umowę o pracę lub B2B,

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus prowizje,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- pracę w innowacyjnej i jednej z największych firm w branży,

- możliwości awansu,

- wsparcie techniczno-osobowe,

- narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód itd.)

- interesującą, kreatywną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole,

- dużą samodzielność i możliwość rozwoju,

- udział w ciekawych wydarzeniach na terenie całego kraju,

- elastyczny czas pracy,

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy wyślij swoje CV na OLX.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 909499085