2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Mokotów
Dodane 01 maja 2024

Event manager do restauracji poszukiwany

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Event Managera do renomowanej restauracji "Willa Biała" na Starym Mokotowie!

Opis Stanowiska:

Jesteśmy nowoczesną restauracją zlokalizowaną na Starym Mokotowie. Szukamy energicznej, kreatywnej osoby na stanowisko Event Managera, która będzie odpowiedzialna za planowanie, koordynację i realizację różnorodnych eventów w naszej restauracji.

Obowiązki:

  • Planowanie i organizacja różnorodnych eventów, takich jak: bankiety, wesela, konferencje, imprezy firmowe itp.

  • Realizacja rezerwacji grupowych - kontakt z gośćmi od momentu przyjęcia zapytania do realizacji/ spotkania z gośćmi/ omówienia wszelkich szczegółów, potrzeb i oczekiwań odnośnie eventu.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości oraz doskonałej atmosfery podczas eventów

  • Bieżąca współpraca z lokalem w tym nadzór merytoryczny nad przebiegiem i rozliczeniem eventów/rezerwacji

  • Raportowanie zrealizowanych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizacji eventów w branży gastronomicznej.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

  • Kreatywność, inicjatywa oraz zdolność rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Znajomość języka angielskiego/język ukraiński będzie mile widziany/

  • Dostępność do pracy w weekendy i wieczorami, zgodnie z harmonogramem eventów.

  • Obsługa komputera i pakiet office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie  w dynamicznie rozwijającej się restauracji

  • Elastycznyj grafik pracy

  • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę B2B

Jeśli masz pasję do organizacji eventów, jesteś kreatywną osobą z doświadczeniem w branży gastronomicznej i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym przez portal OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914268786