2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Radom
Dodane 10 czerwca 2024

EUST w Radomiu zatrudni Dziekana kierunku Psychologia

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu zatrudni pracownika na stanowisko Dziekana kierunku Psychologia.

Nasze wymagania:

• Posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie: psychologia i/lub nauki o zdrowiu, nauki medyczne;

• Ukończone studia magisterskie w zakresie psychologii;

• Mile widziane doświadczenie w pracy organizacyjnej na Uczelni;

• Dyspozycyjność w zakresie prac organizacyjnych na Uczelni;

• Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi;

• Dorobek naukowy w postaci publikacji naukowych lub dorobek praktyczny w wybranej dziedzinie psychologii;

• Doświadczenie w zakresie dydaktyki akademickiej z psychologii;

• Gotowość do dalszego rozwoju.

Zakres obowiązków:

• Opracowywanie strategii rozwoju kierunku w obszarze kształcenia, zgodnej ze strategią Uczelni;

• Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu i jakości kształcenia;

• Kontrolowanie i nadzór nad poziomem i jakością kształcenia na kierunku;

• Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz aktywizacja studentów w zakresie działalności naukowej;

• Organizowanie bieżącej pracy wykładowców kierunku w zakresie działalności dydaktycznej i organizacyjnej;

• Koordynowanie prac nad kształtowaniem i rozwojem programów studiów i pozostałej oferty dydaktycznej;

• Koordynowanie i przeprowadzanie hospitacji zajęć dydaktycznych;

• Wspieranie działalności studenckich kół naukowych;

• Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych.

Oferujemy:

• Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu;

• Nie wymagamy oświadczenia o podstawowym miejscu pracy.

Dokumenty wymagane do rekrutacji:

• CV zawodowe;

• List motywacyjny mile widziany;

• Odpis dyplomu ukończenia studiów I i II stopnia lub jednolitych magisterskich;

• Odpis dyplomu uzyskania stopnia naukowego doktora lub zaświadczenie o nadaniu stopnia naukowego doktora;

• Wykaz dorobku naukowego i organizacyjnego;

• Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 919491073