2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Młodzianowo
Dodane 12 kwietnia 2024

Eurofance Ogrodzenia - Doradca Klienta

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Młodzianowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klienta, połączenia przychodzące
  • Stały kontakt mailowy z Klientem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Czynności administracyjno-biurowe
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Nasze wymagania:

  • Brak strachu przed słuchawką
  • Otwartość na Klienta i wysłuchanie jego potrzeb
  • ZAANGAŻOWANIE!
  • Zdolność budowania pozytywnych relacji z Klientami
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Pełne wdrożenie do pracy - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop itp.
  • Możliwość rozwoju i realnego awansu w strukturach firm
  • Pracę z Super zespołem
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas:

Dzia­łal­ność na­szej firmy sku­pio­na jest na sprze­da­ży oraz mon­ta­żu pro­fe­sjo­nal­nych ogro­dzeń pa­ne­lo­wych, sys­te­mo­wych oraz mo­du­ło­wych. Nasza firma ist­nie­je na rynku od wielu lat. Dzię­ki du­że­mu do­świad­cze­niu wy­pra­co­wa­li­śmy re­no­mo­wa­ną markę, która cie­szy się dużym za­ufa­niem wśród klien­tów oraz po­wa­ża­niem wśród kon­ku­ren­cji. Pro­du­ko­wa­ne przez nas ogro­dze­nia pa­ne­lo­we po­sia­da­ją wszel­kie ate­sty oraz cer­ty­fi­ka­ty. Su­row­ce, z któ­rych ko­rzy­sta­my przy pro­duk­cji ogro­dzeń pa­ne­lo­wych gwa­ran­tu­ją ich trwa­łość oraz wy­trzy­ma­łość. Nasze re­ali­za­cje cha­rak­te­ry­zu­ją się dużą dba­ło­ścią o szcze­gó­ły. Pod­czas wy­twa­rza­nia ogro­dzeń pa­ne­lo­wych ko­rzy­sta­my z naj­no­wo­cze­śniej­szych urzą­dzeń, dzię­ki któ­rym każde ogro­dze­nie pa­ne­lo­we jest wy­ko­na­ne es­te­tycz­nie i nie po­sia­da skaz. Za­trud­nia­my ekipy z wie­lo­let­nim do­świad­cze­niem , które dbają o wy­so­ką ja­kość wy­ko­na­nych przez nas prac.

Lokalizacja

Młodzianowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Młodzianowo
ID: 724024563