2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 23 maja 2024

Etykietowanie, pakowanie - praca dla studentów od 27.05. - Lublin

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Agencja Zatrudnienia Team Work Group (numer certyfikatu 13087) poszukuje osób chętnych do podjęcia dodatkowej pracy na terenie Lublina.

Oferta pracy tymczasowej.

Praca przy naklejaniu etykiet, pakowaniu produktów w zakładzie produkcyjnym w Lublinie.

Rozpoczęcie od poniedziałku 27.05.!

Elastyczny grafik - możliwość pogodzenia nauki z pracą!

Zakres obowiązków:

- naklejanie etykiet na produkty,

- pakowanie i konfekcjonowanie asortymentu,

- kompletowanie zestawów promocyjnych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie oraz stawkę godzinową 27,70 zł/h,

- elastyczny grafik z możliwością wyboru dni i zmian w danym tygodniu,

- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Wymagania:

- status ucznia lub studenta w wieku 18-26 lat,

- aktualna książeczka sanepid,

- dyspozycyjność około 2-3 dni w tygodniu.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli RODO ze zgodą na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920384047