2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Praga-Południe
Dodane 27 maja 2024

Escape Room szuka Game Mastera/aktora

Wynagrodzenie

27,70 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

JAKICH CECH WYMAGAMY U NASZEGO PRACOWNIKA?

- Kultury osobistej, umiejętności trzeźwego myślenia i pracy pod presją czasu, dostępności, chęci do pracy, uczciwości, punktualności, miłego usposobienia.

- Konieczny język angielski komunikatywny (często odwiedzają nas zagraniczni goście).

- Biegły język polski.

-Szukamy osoby, która może i chce pracować w weekendy - grafik ustalamy co miesiąc.

*Dodatkowa umiejętność i chęć wcielania się w rolę aktora.

Ważne, żeby osoba chciała chciała zostać z nami dłużej!

OFERUJEMY:

- 27,70 zł/ h netto, plus premie sprzedażowe.

- Elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania grafika do zajęć na uczelni.

- Pracę w młodym, energicznym zespole.

- Kontakt z nowoczesną technologią, możliwość rozwoju i uczestniczenia w kolejnych projektach.

- Praca w Escape Room na: ulicy Grochowskiej 23/31, w Warszawie.

NA CZYM POLEGA PRACA:

1) OBSŁUGA KLIENTÓW

-Wprowadzanie gości do pokoi,

-Przygotowywanie pokoi do gry,

-Monitorowanie postępów gry na monitoringu,

-Rozmowy z Klientami po zabawie,

-Dbanie o porządek w lokalu (pokoje zagadek oraz przestrzeń użytkowa),

-Wsparcie w obsłudze spotkań integracyjnych.

Niezwykle ważna jest dla nas jakość obsługi naszych gości. Zabawa w Escape Room jest kosztowna. Chcemy aby nasi klienci zawsze wychodzili od nas uśmiechnięci i zadowoleni. Entuzjazm i miłe usposobienie są dla nas niezwykle istotne.

2) GRA AKTORSKA

Nasz pracownik będzie pracował także w pokojach gry: „Powstanie Warszawskie.” oraz "Dom Mordercy" Będzie Game Masterem pokoju, ale również będzie odgrywał dwie epizodyczne role aktorskie. Osoba zatrudniona musi mieć możliwość przebrania się w ubrania aktorskie (nieuciążliwie) Będzie wchodziła do pokoju gry i miała krótką interakcję z graczami. Potrzebna odwaga, pewność siebie i umiejętność odnalezienia się w takiej sytuacji, swoboda aktorska.

Zobacz nas na: blackcat.pl

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV poprzez OLX

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 788833566