2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Lublin
ERES Partner
Dodane 25 kwietnia 2024

ERES Partner – Najlepszy partner UBER, BOLT, FreeNow w Lublinie

Wynagrodzenie

3 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jeżeli szukasz pracy jako kierowca, to jesteśmy idealnym wyborem dla Ciebie. Nasza współpraca z najpopularniejszymi aplikacjami transportowymi pozwala nam zapewnić Ci stabilne i dochodowe źródło pracy.

Twój zakres obowiązków

·  Kierowanie pojazdem i przewożenie pasażerów na aplikacjach Uber/ Bolt/ Freenow samochodem osobowym (prywatnym lub flotowym)

·  Dbanie o dobry wizerunek firmy i udzielanie pomocy klientom wsiadającym i wysiadającym z pojazdu

Nasze wymagania

·  Prawo jazdy kat. B.

·  Zaświadczenie o niekaralności

·  Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (Pomagamy w ich wyrobieniu)

 To oferujemy

·  Wystarczy ze masz prawo jazdy kat.B

·   Preferencyjne warunki dla osoby posiadającej status UCZNIA lub STUDENTA i mającej mniej niż 26 lat! - o szczegóły dopytaj podczas rozmowy z naszym pracownikiem lub wizyty w biurze!

·  Wynagrodzenie od obrotu na aplikacjach nawet do 53% !

· Wypłaty co tydzień: dzięki temu masz pewność stałego i terminowego otrzymywania swoich zarobków

·  Pokrywamy koszty paliwa

·  Cotygodniowe nagrody dla 3 najlepszych kierowców

·  Atrakcyjny system poleceń 200zł za każdego kierowcę który przyjdzie z twojego polecenia

·  Elastyczny grafik układany co TYDZIEŃ (Ty decydujesz kiedy pracujesz)

Posiadamy również możliwość pracy na własnym samochodzie lub wynajem pojazdu TAXI na wyłączność przy najkorzystniejszych w LUBLINIE!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 890188594