2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 23 maja 2024

Entuzjasta podróży z językiem węgierskim C1

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy entuzjasty podróżowania do obsługi Klienta znanej platformy turystycznej!

Jesteśmy zespołem rozmaitych osobowości i talentów, które świetnie się uzupełniają. To właśnie sprawia, że wspólnie osiągamy ambitne cele biznesowe. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego na poziomie C1,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

  • Pełna dyspozycyjność w skali miesiąca,

  • Gotowość do pracy w weekendy,

  • Komunikatywność,

  • Znajomość rynku turystycznego będzie dodatkowym atutem.

Twoje zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących,

  • Obsługa korespondencji mailowej,

  • Przeprowadzanie Klienta przez każdy etap planowania podróży,

  • Udzielanie porad odnośnie biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych, ubezpieczeń podróżnych, wynajmu pojazdów.

Zyskujesz:

  • Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki,

  • Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji,

  • Wsparcie na każdym etapie,

  • Możliwość awansu w strukturze firmy,

  • Pracę w 100% zdalną.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916926391