2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 16 maja 2024

ENERGA Salon Sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim - Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta w Salonie Sprzedaży Energa w Ostrowie Wielkopolskim

przy ul. Plac 23 Stycznia 33 (Zielony Rynek)

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,

• mile widziane (nie wymagane) orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

• silna motywacja do pracy w bezpośredniej obsłudze klienta,

• doświadczenie w pracy z Klientem (np.: Energa, telekomy, banki, ubezpieczenia, przedstawicielstwo handlowe, itp)

• znajomość zasad i standardów obsługi klientów poparta doświadczeniem,

• umiejętność pracy w oparciu o elektroniczne bazy danych,

• umiejętność samodzielnej organizacji pracy, wytrwałość w dążeniu do celu

• umiejętność pracy pod presją czasu

• realizacja planów sprzedażowych

• bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych, w tym pakietu Microsoft Office, systemów CRM'owych

• Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

• obsługa klientów indywidualnych oraz firm,

• zawieranie i aneksowanie umów,

• prowadzenie negocjacji i udzielanie rabatów dla firm,

• promowanie i sprzedaż produktów oraz usług ENERGA Obrót.

Z naszej strony oferujemy:

• umowa zlecenie w ramach okresu próbnego, później możliwość zmiany na umowę o pracę

• Pracę stacjonarna w Salonie Energa

• Wolne wszystkie weekendy, praca od poniedziałku do piątku

• Szkolenia zawodowe

• Niezbędne narzędzia pracy

• Multisport

• Dodatki do wynagrodzenia miesięczne, kwartalne, świąteczne

• Atrakcyjnie wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe plus premia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) za pośrednictwem portalu OLX

Dziękujemy za nadesłane oferty. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Otrzymanych aplikacji nie zwracamy.

Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 918643683