2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Sosnowiec
Dodane 03 kwietnia 2024

EMC Test Engineer

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Czy jesteś gotowy, by być siłą napędową przyszłości innowacji w branży motoryzacyjnej?

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą w branży motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy wykwalifikowanego Inżyniera Testów EMC, który dołączy do naszego zespołu. Na tym stanowisku odegrasz kluczową rolę w zapewnieniu jakości i zgodności produktów naszego klienta z odpowiednimi standardami branżowymi.

Lokalizacja: Śląsk, Praca Hybrydowa

Obowiązki:

  • Nadzór nad technikami przeprowadzającymi testy EMC.

  • Tworzenie i weryfikacja szablonów testów EMC.

  • Ocena wyników testów.

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej wymaganej do spełnienia normy ISO17025, opartej na metodach określonych w normach ISO10606, ISO11452, CISPR25.

  • Tworzenie instrukcji stanowiska/metody.

  • Łączenie się z dostawcami sprzętu.

  • Tworzenie/pomoc w tworzeniu Planów Testów opartych na standardach klienta.

Wymagania:

  • Stopień licencjata z inżynierii elektrycznej, elektroniki lub pokrewnej dziedziny.

  • Udokumentowane doświadczenie w testach EMC w branży motoryzacyjnej.

  • Znajomość standardów ISO10606, ISO11452, CISPR25.

  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności dokumentowania i komunikacji.

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Jako Inżynier Testów EMC będziesz kluczową postacią w zapewnianiu jakości i zgodności naszych produktów z najwyższymi standardami branżowymi. Twoje umiejętności będą siłą napędową naszego zaangażowania w doskonałość w testach EMC.

Gotowy na zmianę? Aplikuj teraz!

Are you ready to be a driving force in the future of automotive innovation?

We are a dynamic and innovative company in the automotive industry. Currently, we are seeking a skilled EMC Test Engineer to join our team on behalf of our client. The ideal candidate will play a crucial role in ensuring the quality and compliance of our client's products with relevant industry standards.

Location: Silesia, Hybrid Work Responsibilities:

  • Supervision of technicians conducting EMC tests.

  • Creation and verification of EMC test templates.

  • Evaluation of test results.

  • Development of technical documentation required for ISO17025 compliance, based on methods outlined in ISO10606, ISO11452, CISPR25 standards.

  • Creation of workstation/method instructions.

  • Liaison with equipment suppliers.

  • Creation/Assistance in creating Test Plans based on client standards.

Requirements:

  • Bachelor's degree in Electrical Engineering, Electronics, or a related field.

  • Proven experience in EMC testing within the automotive industry.

  • Familiarity with ISO10606, ISO11452, CISPR25 standards.

  • Strong analytical and problem-solving skills.

  • Excellent documentation and communication skills.

  • Ability to work independently and in a team.

  • Proficiency in English.

As an EMC Test Engineer, you'll be a key player in ensuring the quality and compliance of our products with the highest industry standards. Your skills will be the driving force behind our commitment to excellence in EMC testing.

Ready to Drive Change? Apply Now!

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 909223169