2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 10 kwietnia 2024

Elewacje zewnętrzne Francja. Orlean-Tuluza 12-14 euro za godz.

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferta pracy: Elewacje zewnętrzne

Pracownicy/ Brygady.

Praca od Kwietnia 2024

Miejsce pracy: Francja - kontrakt długoterminowy ( Tuluza, Bordeaux Marsylia, Orlean )

Oferujemy:

Umowa o pracę francuska

Stawka godzinowa 12 euro, z możliwością wzrostu zależnego od jakości pracy

Wynagrodzenie wypłacane w euro

Bezpłatne zakwaterowanie

Zwrot za badania lekarskie

Opis stanowiska:

Praca wyjazdowa, fizyczna, polegająca na montowaniu izolacji do elewacji budynków. Pracownik będzie odpowiedzialny za izolowanie elewacji zewnętrznych budynków.

Wymagania:

Sprawność manualna i fizyczna

Rzetelność, dokładność, zaangażowanie

Samodzielność i umiejętność pracy w zespole

Dobra organizacja pracy

Pełne ubezpieczenie i legalne zatrudnienie

Transport pracowników z Polski do miejsca pracy (możliwa pomoc ze strony pracodawcy)

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz pracować na długoterminowym kontrakcie we Francji, zapraszamy do kontaktu.

Telefon kontaktowy: 51*****01.

Telefon Kontaktowy: 51*****82

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 755283162