2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Krapkowice
Anna Brysz-Lenort
Dodane 23 kwietnia 2024

Elektryk ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego - Niemcy

Wynagrodzenie

11 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Multiserwis Sp. z o.o. należy do grupy Bilfinger SE.  Od ponad 30 lat budujemy, izolujemy, montujemy rusztowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Realizujemy projekty na dużych obiektach przemysłowych.

Wspieramy zrównoważony rozwój oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska. Multiserwis to niemal 3800 pracowników, którym zapewniamy stabilizację, rozwój i bezpieczeństwo na projektach w całej Europie.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa instalacji do 1kV i powyżej

  • utrzymanie ruchu w trakcie budowy

  • wykonywanie przeglądów i napraw maszyn elektrycznych niskiego napięcia oraz urządzeń ochrony przeciwporażeniowej

  • wykonywanie napraw oraz nowych instalacji elektrycznych (trasy kablowe, montaż oświetlenia)

  • bieżące usuwanie awarii elektrycznych i usterek

  • wykonywanie przeglądów oraz napraw elektronarzędzi

  • montaż i konserwacja szaf budowlanych

  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń

Nasze oczekiwania:

  • wymagane uprawnienia elektryczne – SEP 1KV

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 – warunek konieczny

  • minimum 2 letnie doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. „B”

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i rzetelność

Czeka na Ciebie:

  • dodatkowa premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • system szkoleń podnoszących kwalifikacje  (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 894861876