2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Górczyn
Dodane Dzisiaj o 11:37

Elektryk zakładowy z językiem niemieckim - Magdeburg

Wynagrodzenie

16 500 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Szukasz pracy jako elektryk zakładowy w technologii przenośnikowej? Mówisz komunikatywnie po niemiecku? Możesz złożyć u nas swoją aplikację i rozpocząć pracę w wybranym przez siebie terminie

Miejsce pracy - Magdeburg

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne obowiązki w ramach długotrwałego zatrudnienia

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • stawkę godzinową od 16,42 € brutto + 50 € diety netto za każdy przepracowany dzień (z dużym doświadczeniem znacznie więcej)

  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia

  • 50 € premii za wydajność miesięcznie wolnej od podatku

  • dodatek urlopowy i dodatek świąteczny

  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych

  • darmowe ubrania ochronne

  • do 30 dni płatnego urlopu

  • zaliczki wypłacane na życzenie

  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę elektryczną

Obowiązki:

  • nadzorowanie i konserwacja urządzeń przenośnikowych

  • wdrażanie proaktywnej strategii konserwacji

  • wsparcie przy rozbudowie i modernizacji istniejących systemów

  • konserwacja i rozwiązywanie problemów z automatycznymi/pneumatycznymi systemami przenośników, systemami zrobotyzowanymi, systemami regałów wysokiego składowania itd.

Wymagania:

  • doświadczenie jako elektryk zakładowy

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • prawo jazdy + samochód

  • mile widziana znajomość sterowników PLC (programmable logic controller)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 897435282