2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Trzcińsko-Zdrój
Vreespol Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk zakładowy w SPITZKE Möllenhagen niedaleko Szczecina.

Wynagrodzenie

10 000 - 10 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma VREESPOL poszukuje pracowników na stanowisko elektryk zakładowy lub

elektrotechnik do firmy SPITZKE z siedzibą niedaleko Neubrandenburg - 2 godziny

od Szczecina.

Gwarantujemy:

- bardzo dobre wynagrodzenie

- niemiecką, legalną umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w

Niemczech

- transport wygodnym klimatyzowanym busem

- komfortowe zakwaterowanie niedaleko projektu - z osobnym pokojem

- odbiór z miejsca zamieszkania lub dojazd we własnym zakresie

- samochód służbowy

- powrót do Polski w dniu zakończenia pracy

- szkolenie na miejscu pracy z udziałem naszego koordynatora

- jedno miejsce pracy bez konieczności wyjazdów służbowych i podróżowania

Oferujemy

- zarobki na start na poziomie 3200,00 € brutto / miesięcznie

tj. ok 10.000 zł na rękę.

- dodatkowe świadczenia socjalne

- 5 dni pracy w ciągu tygodnia

- 8-godzinną pracę z przerwą na posiłek

- możliwość wypracowania nadgodzin

- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

- polskiego opiekuna dostępnego 24/7

- terminowe wynagrodzenie

- świetną ekipę współpracowników

- po krótkim okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio w

niemieckiej firmie.

- możliwość dalszego kształcenia się i zdobycia niemieckich uprawnień

elektrycznych

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego - bez certyfikatu

- doświadczenie w wykonywaniu prac serwisowych urządzeń elektrycznych

oraz maszyn produkcyjnych

- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

- prawo jazdy kategorii B,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym i weekendy

- mile widziane wykształcenie w zakresie elektrotechniki lub elektryki

przemysłowej

Twoje obowiązki na stanowisku elektryk zakładowy:

- Instalacja, naprawa i wymiana podzespołów elektrycznych w maszynach i

urządzeniach produkcyjnych

- Utrzymanie ruchu i płynnego działania maszyn produkcyjnych,

- Usuwanie awarii, diagnozowanie usterek oraz konserwacja urządzeń.

- Praca według norm bezpieczeństwa i przepisów dotyczącej elektrotechniki i

elektryki przemysłowej.

UWAGA!

Po okresie próbnym istnieje możliwość otrzymania zatrudnienia bezpośrednio

w niemieckiej firmie na umowę o pracę.

Jest to okazja do zdobycia pracy w stabilnej firmie na niemieckich warunkach

i zbieranie niemieckiej emerytury na przyszłość, nie tylko dla osób ze

Szczecina ale również mieszkańców nadgranicznych województw. Praca

odbywa się w jednym zakładzie w Möllenhagen, bez wyjazdów służbowych.

Sama firma ma siedzibę w Möllenhagen niedaleko od polskiej granicy co

umożliwia nawet dojazdy bezpośrednio z Polski.

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na

rekrutację.

Zapisy na spotkanie rekrutacyjne od poniedziałku do piątku:

od godz: 7:00 do 18:00

tel. 91 402 31 00

Po godzinach i w weekendy tel: 51*******09

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Środy na godz. 13:00

ul.Chojnicka 50

dawne Sady Trzcińsko- Zdrój

74-510 Trzcińsko Zdrój

Soboty na godz. 11:00

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby.

Na naszej stronie internetowej posiadamy również ofertę pracy na stanowisko

mechanik zakładowy .

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzcińsko-Zdrój
ID: 911285576