2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Podlaskie
  6. Pozostałe w Energetyka - Białystok
  7. Pozostałe w Energetyka - Wygoda
Dział Personalny
Dodane 14 czerwca 2024

Elektryk zakładowy

Lokalizacja

Białystok, Wygoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych marki STAG.

Dział Utrzymania Ruchu Maszyn

poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektryk

ZADANIA:

-Konserwacja istniejących instalacji elektrycznych

- Wykonywanie instalacji elektrycznych zasilających nowe urządzenia elektryczne

- Prowadzenie nadzoru nad prawidłową pracą urządzeń elektrycznych

- Wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji

- Wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń elektrycznych

OCZEKIWANIA:

- Uprawnienia elektryczne do 15kV z pomiarami do 1kV,

- Wiedza teoretyczna i praktyczna z podstawowych pojęć i zagadnień elektryki,

- Znajomość układów elektryki przemysłowej,

- Praca w zespole

- Doświadczenie min. 1 rok jako elektryk zakładowy

OFERUJEMY:

-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-Praca w systemie zmianowym (2 zmiany 6-14, 14-22)

-Pracę w przyjaznej atmosferze

-Prywatną opiekę medyczną w Medicover, ubezpieczenie na życie w Warcie

-Karty sportowe Calypso i Medicvoer Sport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Białystok, Wygoda
ID: 920341641