2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Ciepielów
Paulina
Dodane 13 maja 2024

Elektryk WMB, Elektryk Przemysłowy

Lokalizacja

Ciepielów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk WMB, Elektryk przemysłowy

Budimex SA

  • Największa spółka i lider w branży budowlanej w Polsce od 1968 r.

  • Wiarygodny i stabilny pracodawca.

  • Zespół zaangażowanych ludzi, którzy z pasją realizują swoje zadania.

  • Wejdź na www.budimex.pl i dowiedz się więcej

Opis stanowiska:

  • Obsługa i bieżące utrzymanie wytwórni mas bitumicznych w zakresie produkcji, montażu, demontażu, przestawień instalacji;

  • Przeglądy, naprawy oraz konserwacje instalacji elektrycznej i instalacji automatycznej regulacji procesu produkcji.

Wymagania:

  • Posiadasz uprawnienia SEP do 1kV w zakresie: obsługi , konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowe?

  • Jesteś dyspozycyjny? – praca zmianowa, praca w delegacji

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B?

  • Znasz i przestrzegasz zasady BHP na budowie?

  • Dbałeś o powierzony materiał i sprzęt?

  • Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!

Co zyskasz pracując w BUDIMEX?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);

  • Dofinansowanie na artykuły dziecięce, działania kulturalne, sportowe i turystyczne;

  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach w całej Polsce;

  • Ubezpieczenie grupowe na życie;

  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia;

  • Darmowe zakwaterowanie;

  • Nowe ubranie ochronne;

  • Najlepsze narzędzia do wykonywania pracy;

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości 500 zł brutto;

  • PRACĘ W ZESPOLE LIDERA RYNKU BUDOWLANEGO.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciepielów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciepielów
ID: 915290690