2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bramki
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Bramki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z czterdziestoletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 8000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacja oraz montaż urządzeń, instalacji pneumatycznych i sieci o napięciu do 1kV;
  • Naprawa, montaż i demontaż podzespołów maszyn i urządzeń oraz układów zasilająco-sterowniczych;
  • Wykonywanie działań zapobiegających powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik);
  • Uprawnienia energetyczne G1, kategoria E i D - obie w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontrolno-pomiarowym;
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Obsługa i parametryzacja przemienników częstotliwości;
  • Umiejętność diagnostyki systemów sterowania w celu wykrycia usterek - mile widziane;
  • Umiejętność obsługi sterowników Siemens S7, oraz paneli operatorskich w środowisku TIA PORTAL - mile widziane;
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i pneumatyki - mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze;
  • Pakiet benefitów: Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie grupowe na życie, Bony świąteczne, Zniżki na firmowe produkty;
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Suszarnię Warzyw Jaworski Spólka Akcyjna Sp.K. z siedzibą w Bramkach przy ul. Łódzkiej 41, 05-870 Błonie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bramki,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Bramki
ID: 912702241