2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Radom
Karolina Rychlik
Dodane 30 kwietnia 2024

elektryk w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

6 000 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie na terenie Radomia?

Posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV i książeczkę Sanepid ?

Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie 6000-7200 zł brutto miesięcznie + dodatki
  • premia produkcyjna do 470 zł brutto miesięcznie
  • dla osób dojeżdżających powyżej 25 km dodatek w wysokości 300 zł brutto miesięcznie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, Multikafeteria

zadania

  • montaż i utrzymanie instalacji elektrycznych w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie awarii elektrycznych na linii produkcyjnej
  • prowadzenie diagnostyki i analiz problemów
  • diagnoza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatyki

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne o profilu elektryk lub pokrewne
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910574357