2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Ciechanów
Dodane 03 maja 2024

Elektryk w Wylęgarni Piskląt Skarżynek CEDROB S.A.

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

CEDROB S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem – dziś największym pracodawcą w regionie. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK

Do Wylęgarni Piskląt w Skarżynku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- montaż maszyn i urządzeń;

- nadzór nad sprawnym i bezpiecznym działaniem maszyn i urządzeń w zakładzie;

- wykonywanie napraw i przeglądów.

WYMAGANIA:

- wykształcenie średnie lub zawodowe o specjalności elektryk, elektrotechnik, energetyk, automatyk

- stosowne uprawnienia SEP do 1 kV kat. E

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mobilność.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych

- wszelkie środki i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

- atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na niniejszą ofertę poprzez portal OLX.

Telefon kontaktowy: 697 213 537 lub 666 078 928

email: rektutacja(malpa)cedrob.com.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 912911834