2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Lubartów
Dodane 14 czerwca 2024

Elektryk w utrzymaniu ruchu

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację i naprawę maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, stacji NN

  • wprowadzanie usprawnień i modyfikacji instalacji elektrycznych

  • pomiary elektryczne maszyn i instalacji elektrycznych

  • montaż rozdzielni elektrycznych.

  • montaż instalacji zasilających i teleinformatycznych

  Profil:

  • wykształcenie elektryk lub elektromechanik

  • doświadczenie jako elektryk

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV - eksploatacyjne, jeżeli uprawnienia się kończą, Roto przedłuży na własny koszt

  • znajomość zagadnień technicznych

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność i zaangażowanie

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 920617698