2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Celejów
Rekrutacja
Dodane Dzisiaj o 08:37

Elektryk w firmie Produkcyjnej

Lokalizacja

Celejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Brueggen Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Główne obowiązki:

  • Konserwacja i przegląd maszyn i urządzeń technicznych, elektrycznych oraz ciśnieniowych zainstalowanych na terenie fabryki,

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

  • Prowadzanie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami, Wykonywanie zleconych modernizacji elektrycznych,

  • Kontrola stanu urządzeń pod kątem elektrycznym,

  • Dbanie o czystość i porządek na terenie warsztatu oraz w obrębie naprawianych urządzeń,

  • Aktywne uczestnictwo w proponowaniu rozwiązań,

  • Przestrzeganie przepisów BHP, HACCP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (kierunki: elektryka, automatyka lub pokrewne),

  • Uprawnienia SEP elektryczne do 1 kV,

  • Znajomość urządzeń elektrycznych i energetycznych,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,

  • Duża motywacja do pracy,

  • Umiejętność współpracy, otwartość,

  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane:

  • Wiedza praktyczna z zakresu systemów sterowania maszynami,

  • Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii; naprawie maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,

  • Uprawnienia SEP energetyczne i gazowe.

Oferujemy:

  • Praca pn-pt 06:00-14:00,

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju umiejętności praktycznych,

  • Pracę i szkolenia pod okiem doświadczonych ekspertów pionu technicznego,

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Celejów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Celejów
ID: 918853527