2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Żarów
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe przeznaczone głównie dla hutnictwa stali i metali kolorowych (w tym aluminium), odlewni, koksowni, cementowni, energetyki oraz hut szkła.

Elektryk w dziale SUR

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przeglądów, remontów parku maszynowego
  • Usuwanie awarii występujących podczas pracy urządzeń
  • Serwisowanie i konserwacja instalacji elektrycznych
  • Raportowanie potrzeb w zakresie zakupu materiałów instalacyjnych i części zamiennych
  • Udział w modernizacji istniejących układów automatyki

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy
  • punktualność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia.
  • Dofinansowanie posiłków.
  • Opieka medyczna.
  • Program sportowy Multisport.
  • Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne.
  • Bony świąteczne 2x w roku.
  • Wycieczki krajowe i zagraniczne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żarów
ID: 912364542