2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Rusiec
Pamapol
Dodane 24 czerwca 2024

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja

Rusiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

Elektryk

Obszar: Produkcja/Utrzymanie ruchu

Miejsce pracy: Rusiec

Oczekiwania:

  • Wykształcenie elektryk.
  • Mile widziana doświadczenie w praca w utrzymaniu ruchu przy maszynach /liniach produkcyjnych
  • Chęć uczenia się , rzetelność, dokładność wykonywanych zadań·
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Obowiązki:

Usuwanie awarii, wykonywanie planowanych i bieżących

napraw, przeglądów. Dostosowywanie linii do nowych produktów, opakowań.

Przestrzeganie procedur oraz bezpieczeństwa i higieny pracy

Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcji

Wykonywanie zadań niezbędnych do pracy na danym obszarze

Oferujemy:

Praca na zmiany 6-14 ,14-22, 22-6, sporadycznie praca w sobotę oraz w niedzielę

Zatrudnienie na pełen etat

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Pracę w zespole o dużej wiedzy i doświadczeniu

Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

Bezpłatny dojazd do pracy

System premiowania

Lokalizacja

Rusiec,

Łódzkie

Łódzkie, Rusiec
ID: 788075969