2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Twardogóra
Dodane 20 maja 2024

Specjalista Elektryk

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Twardogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ILPEA Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów z gumy oraz tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD poszukuje kandydatów z doświadczeniem większym i mniejszym na stanowisko:

Poszukujemy zarówno doświadczonych elektryków jak i osoby do przyuczenia.

OBOWIĄZKI:

  • Bieżące usuwanie elektrycznych awarii maszyn i urządzeń

  • Konserwacja urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych oraz instalacji elektrycznych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe;

  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych;

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia od 6500 do 8000 zł brutto

  • Płatne nadgodziny i dyżury

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (bezpłatne szkolenia)

  • Karty przedpłacone

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • karta Multisport;

Zastanawiasz się? Zadzwoń lub zgłoś się osobiście:

(71) 399 65 05 lub (71) 399 65 27

ILPEA Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 1

56-416 Twardogóra

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla ILPEA Sp. z o. o. Chełstówek 2a, 56-416 Twardogóra, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Twardogóra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Twardogóra
ID: 756932038