2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Żyrardów
Dodane 24 maja 2024

Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko- Elektryk Utrzymania Ruchu. Firma międzynarodowa z branży budowlanej: wiodący wytwórca prefabrykatów, generalny wykonawca i deweloper z bogatym doświadczeniem w projektowaniu, produkcji, montażu oraz kompleksowych usługach budowlanych i inwestycyjnych.

Miejsce pracy: Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy bieżących usterek elektrycznych i energetycznych na hali produkcyjnej;

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń na hali produkcyjnej;

  • Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia SEP;

  • Mile widziane wykształcenie techniczne (kierunek: Elektryka)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Wysoka motywacja do pracy;

  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + dodatek zmianowy

  • Możliwość zatrudnienia od zaraz

  • Zatrudnienie w formie o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia, odzież roboczą

  • Możliwości rozwoju

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 917311233