2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Letnica
TSG POLSKA
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk w branży paliwowej / HVAC /PV

Lokalizacja

Gdańsk, Letnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Dołącz do naszego zespołu w roli elektryka i pracuj w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zajmuj się instalacją, konserwacją i naprawą urządzeń na stacjach paliw i ładowania EV, a także instalacjami HVAC i PV. Oferujemy stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju. Wymagane wykształcenie techniczne, doświadczenie i uprawnienia SEP.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych na stacjach paliw i stacjach ładowania samochodów elektrycznych.
  • Prace przy montażu i serwisowaniu systemów HVAC oraz instalacjach fotowoltaicznych (PV).
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Czytanie i interpretacja schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i norm jakościowych.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie elektrotechniki.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami HVAC i PV będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Letnica
ID: 912937128