2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Siemianowice Śląskie
Dodane 24 maja 2024

Elektryk - utrzymanie ruchu

Wynagrodzenie

34 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BM Recykling lider rynku branży odpadowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy:  Siemianowice Śląskie Region: województwo śląskie

Zakres obowiązków:

·         utrzymanie ruchu parku maszynowego w zakresie elektrycznym na terenie zakładu

·         remonty istniejących instalacji i maszyn

·         inne czynności wynikające z pracy zespołowej oraz zlecone

Wymagania:

·         umiejętność samodzielnej organizacji pracy

·         rzetelne wykonywanie powierzonych zadań

·         minimum 2 letni staż pracy na stanowisku elektryk

·         znajomość podstaw automatyki

·         udokumentowane kwalifikacje do wykonywania zawodu elektryka

·         uprawnienia SEP do 1kV (powyżej mile widziane) w zakresie eksploatacji

·         czynne prawo jazdy kat B

·          dyspozycyjność

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie, której podstawową działalnością jest zagospodarowanie odpadów poprzez ich gospodarcze wykorzystanie

·         praca dwuzmianowa

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

·         możliwości rozwoju zawodowego

·         przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

·         atrakcyjne dodatkowe świadczenia: karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 885830263