2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Szczecin
  7. Utrzymanie ruchu - Bukowo
CONTEC S.A.
Dodane 20 kwietnia 2024

Elektryk Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres Obowiązków:

  • Diagnostyka oraz wykonywanie napraw instalacji i urządzeń elektrycznych

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów/konserwacji maszyn i instalacji

  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych

  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych instalacji

  • Współpraca z Głównym Elektrykiem w zakresie aktualizacji dokumentacji elektrycznej

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi prowadzącymi prace remontowe na terenie zakładu produkcyjnego

  • Wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów

  • Kierowanie się podstawowymi wartościami bezpieczeństwa i uczciwości, co oznacza branie odpowiedzialności za własne działania przy jednoczesnej trosce o współpracowników i firmę

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP w zakresie E do 1 kV

  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki przemysłowej

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej w szczególności schematów elektrycznych

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz działania w zespole

  • Umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy wykonywaniu okresowych pomiarów parametrów instalacji i urządzeń

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz możliwość stałego zatrudnienia

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia kwartalna

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity finansowane przez Pracodawcę: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową (MultiSport), dofinansowanie do wczasów

  • Spotkania integracyjne pracowników

Opis firmy:

Contec S.A. - polska marka z autorską technologią

Contec to firma przyspieszająca transformację przemysłu do gospodarki obiegu zamkniętego, która zajmuje się przetwarzaniem opon samochodowych. W swojej ofercie posiadamy: odzyskaną sadzę techniczną, olej popirolityczny i stal.

Znajdujemy się w czołówce światowych firm specjalizujących się w obszarze pirolizy. W 2021 roku zdobyliśmy nagrodę w konkursie “Liderzy ESG” w kategorii “Innowacja”.

Do naszego zespołu poszukujemy ekspertów, dla których tak, jak dla nas zrównoważony rozwój stanowi jedną z podstawowych wartości. Zapewniamy stabilne i rozwojowe miejsce pracy z możliwością poszerzania swoich kompetencji.

www.contec.tech

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 885843272