2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Chrzanów
Dodane 27 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu

Praca bezpośrednio u Klienta, na umowę o pracę!

Zakres zadań:

  • Realizacja przeglądów dla maszyn, urządzeń

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn

Nasze wymagania:

  • Wiedza z zakresu elektryki przemysłowej mile widziana

  • Doświadczenie na stanowisku elektryka maszyn produkcyjnych mile widziane

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Zaangażowanie i współpraca

  • Gotowość i chęć do nauki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • Premia uznaniowa

  • Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia BHP, dofinansowanie do nauki, program rekomendacji pracowników

Pracowici Sp. z o.o. – licencjonowana agencja pracy optymalizująca procesy związane ze znalezieniem zespołu i kontrolowaniem jego pracy. (KRAZ 29166)

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 919464747