2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bydgoszcz
CANPACK Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - 2 zmiany, wolne weekendy

Wynagrodzenie

4 400 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CANPACK S.A. Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Wydział Produkcji Wieczek- poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Prace remontowo - konserwacyjne urządzeń oraz instalacji elektrycznych,
  • Prowadzenie napraw i konserwacji oświetlenia w całym zakładzie,
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Montaż nowych maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • Wdrażanie usprawnień,
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur i regulaminów.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie np. elektryka, elektrotechnika lub pokrewne,
  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych,
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie 2-zmianowym - wolne weekendy,
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • dofinansowanie na święta,
  • preferencyjne pożyczki dla pracowników;
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,
  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek i wieczek dla największych firm napojowych na świecie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj"

 Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poznaj nas bliżej:

www.youtube.com/watch?v=sNpE61aTnNY

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 676003564