2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Cierpice
Dodane 23 maja 2024

Elektryk umowa o pracę Andrewex Construction

Lokalizacja

Cierpice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przebudowa i wykonywanie instalacji elektrycznych

  • Konserwowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń instalacji i maszyn

  • Diagnozowanie stanu technicznego silników elektrycznych

  • Przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń

  • Wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie zawodowe, preferowane techniczne o profilu elektrycznym

    • Uprawnienia SEP do 1 kV

    • Znajomość systemów sterowania urządzeń i maszyn

    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

    • Zmysł techniczny

    • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność

    • Absolwenci szkół mile widziani

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie: do 40 zł brutto za godzinę

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

    • Szkolenia dające możliwość zdobycia uprawnień i podnoszące kwalifikacje

    • Możliwość rozwoju w środowisku całego przedsiębiorstwa

    • Ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

    Proszę o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Andrewex Construction Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Cierpice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Cierpice
ID: 919791724