2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 09 lipca 2024

Elektryk - praca od zaraz

Wynagrodzenie

33 - 46 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Elektryk

Zakres obowiązków:

  • składanie dławików oraz transformatorów

Wymagania:

  • uprawnienia SEP E

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • praca jednozmianowa

  • wynagrodzenie uwzględniające doświadczenie oraz umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Osoby zainteresowane zapraszam do przesyłania aplikacji

W razie pytań zapraszam do kontaktu  531 641 084

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 867301496