2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Lublin
TEMM
Dodane Dzisiaj o 10:36

Elektryk – Technik systemów budynkowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

TEMM to zespół pasjonatów w zakresie automatyki budynkowej, systemów przemysłowych, technicznych i energetyki. Aktualnie szukamy Elektryka - Technika systemów budynkowych z umiejętnościami, doświadczeniem i tą iskrą geniuszu, gotowego na nowe wyzwania :)

Miejsce pracy: Lublin

Twoje przyszłe zadania:

  • instalacja, uruchamianie i konserwacja systemów elektrycznych i automatyki budynkowej, w tym systemów oświetleniowych, HVAC, systemów bezpieczeństwa oraz inteligentnego zarządzania budynkiem (BMS)

  • diagnozowanie i usuwanie awarii, wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych

  • dokumentowanie przeprowadzonych prac i interwencji

  • współpraca z innymi działami firmy oraz z klientami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektryka, automatyka budynkowa lub pokrewne.

  • dyspozycyjność na kilkudniowe wyjazdy służbowe

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w tematyce instalacji elektrycznych

  • znajomość przepisów i norm z zakresu instalacji elektrycznych i systemów automatyki budynkowej.

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i technicznych.

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych: kreatywność, systematyka i precyzja w działaniu

  • dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP E

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i kontakt z najnowszymi technologiami

  • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień

  • profesjonalne wyposażenie i narzędzia pracy

  • odzież firmową odpowiadającą standardom bezpieczeństwa,

  • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet socjalny

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912138743