2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Rataje
Dodane 02 kwietnia 2024

Elektryk - technik serwisu Poznań / Wielkopolska

Wynagrodzenie

7 200 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy elektryka do naszego zespołu technicznego który niweluje różnego rodzaju usterki na obiektach handlowych oraz przemysłowych. Działamy na terenie całej Wielkopolski oraz województw ościennych.

Stanowisko: Elektryk - technik serwisu

Główne zadania:

• sprawdzenie usterki

• naprawa usterki

• wypisanie protokołu

• praca na terenie Poznania oraz okolic

Wymagania

• umiejętności w zakresie: elektryki

• zaangażowanie się w powierzoną pracę

• mile widziane uprawnienia SEP do 1kw

Oferujemy:

• umowę o pracę lub możliwość kontraktu B2B

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę

• ciekawą, pełną wyzwań pracę

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Najczęstsze wykonywane prace: wymiana bezpiecznika, redukcja oświetlenia, modernizacja oświetlenia, modernizacja przyłączy elektrycznych, modernizacja szaf elektrycznych itd.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 712531013