2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Zgierz
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu (Zgierz)

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Atlas Sp. z o. o. największy producent chemii budowlanej w Polsce do swojego zakładu zlokalizowanego w Zgierzu poszukuje osoby na stanowisko Elektryk Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja, diagnostyka i usuwanie awarii linii technologicznych, maszyn i urządzeń;

  • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji;

  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu;

  • Remonty, naprawy i konserwacje linii technologicznych, maszyn i urządzeń;

  • Opracowanie i wdrożenie procedur oraz instrukcji;

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej automatyki;

  • Udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn, urządzeń i linii technologicznych.

Nasze wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk);

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych dla grupy 1;

  • Wiedza techniczna z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki oraz elektrotechniki;

  • Znajomość sterowników PLC, umiejętność diagnozowania orz programowania;

  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji techniczne, w tym w języku angielskim.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w systemie zmianowym;

  • benefity: możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej, a także skorzystania z pakietu socjalnego; dofinansowanie do karty sportowej oraz posiłków; program poleceń pracowniczych.

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 909721119