2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podkarpackie
  6. Utrzymanie ruchu - Stalowa Wola
Advanced Technical Services Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

ELEKTRYK - służby utrzymania ruchu

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorów

Firma Advanced Technical Services, lider w relokacjach maszyn i utrzymaniu ruchu w zakładach produkcyjnych, poszukuje doświadczonego elektryka do naszego zespołu. Jeśli posiadasz umiejętności techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznej i innowacyjnej firmie, zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i dozór urządzeń produkcyjnych,

  • Diagnostyka urządzeń,

  • Bieżąca konserwacja i przeglądy maszyn zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,

  • Przeprowadzanie potrzebnych pomiarów,

  • Naprawa maszyn i urządzeń w sytuacjach awaryjnych,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, związane z elektroniką lub elektryką,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia energetyczne G1 w zakresie eksploatacji oraz dozoru (oferujemy możliwość aktualizacji i uzyskania brakujących uprawnień),

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • System premiowy i wynagrodzeń oparty na transparentnych zasadach,

  • Jasno określoną ścieżkę kariery,

  • Kompleksowy program wdrożenia na stanowisku pracy,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne,

  • Dofinansowanie posiłków, karty multisport, ubezpieczenie na życie,

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego i pracę w zgranym zespole, dołącz do nas! Aplikacje prosimy przesyłać mailowo.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie:

www.ats-service.pl

ATS – Twoje miejsce na profesjonalny rozwój!

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 918912519