2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Świnoujście
Dodane 13 maja 2024

Elektryk - Serwisant elektronarzędzi

Lokalizacja

Świnoujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i diagnoza awarii urządzeń docierających do serwisu (szlifierki, spawarki itp)

  • Wykonywanie czynności pomiarowych i testów

  • Prowadzenie bieżących napraw i konserwacji urządzeń

  • Zapewnienie prawidłowości funkcjonowania i obsługi maszyn oraz urządzeń,

  • Zapewnianie sprawności instalacji elektrycznej,

  • Przeprowadzanie pomiarów elektrycznych instalacji i urządzeń.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie minimum zawodowe (elektryk, elektrotechnik, elektronik, automatyk)

    • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

    • Uprawnienia SEP

    • Praktyczna znajomość obsługi komputera

Lokalizacja

Świnoujście,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Świnoujście
ID: 915194178